wtorek, 18 czerwca 2013

W czym możemy Ci pomóc???

Ok, już się przedstawiliśmy, już wiesz kim jesteśmy, ale pytanie czym dokładnie się zajmujemy???

Jesteśmy Doradcami finansowymi, Doradcami przez duże "D". Dlaczego przez duże "D"? Otóż zawód doradcy został w ostatnim czasie mocno zdewaluowany. Jest to bardziej sprzedaż produktów i usług finansowych niż doradzanie. Tak przeważnie jest kiedy doradca ma ciśnienie na zrealizowanie planu sprzedaży... Nie mówię że my nie sprzedajemy... Oczywiście, że tak! My też sprzedajemy, każdy z nas codziennie coś sprzedaje! Ze względu na to, że my planów sprzedażowych nie mamy skupiamy się na Doradztwie. I to nas wyróżnia...

Naszym celem i ambicją jest obsługa każdego klienta w sposób profesjonalny, taki jak my sami chcielibyśmy być obsłużeni... Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci podejmują bardzo ważne, życiowe decyzję - dzięki naszej wiedzy i kilkuletniemu doświadczeniu podjęcie tych decyzji staje się łatwiejsze.

W czym możemy Ci pomóc?
Przede wszystkim doradzamy naszym klientom jak szybko i skutecznie uzyskać kredyt hipoteczny, czyli kredyt na zakup nieruchomości. Instytucji udzielających tego typu kredytów jest bardzo wiele, a w gąszczu ofert, wymagań banków można się pogubić. Spośród aktualnych ofert wybieramy dla klienta przynajmniej 3 najkorzystniejsze i takie, które spełniają jego oczekiwania. Każdy klient jest inny, ma inne potrzeby - my te potrzeby staramy się zaspokajać.
Pomagamy również uzyskać kredyt na zakup samochodu, kredyt gotówkowy na dowolny cel, pomagamy również w trudnych sytuacjach finansowych wyjść na prostą (chociażby poprzez czyszczenie rejestru BIK).
Jak już weźmiesz kredyt, pomyśl o ubezpieczeniu tego majątku, ale bardziej pomyśl o ubezpieczeniu samego siebie. Naszym zdaniem, ubezpieczenie na życie powinno być obowiązkowe dla każdego kto zaciąga zobowiązanie finansowe. Ile dramatów przechodzą różni klienci, których współmałżonek zaciągnął zobowiązania, odchodzi z tego świata i zostawia po sobie długi... Można temu zapobiec - ubezpieczajmy się! Każdy kto ma samochód, co roku musi wykupić obowiązkowe ubezpieczenie OC - co robimy? płacimy! Ubezpieczamy dobra materialne, a swojego zdrowia i życia często nie... Smutne ale prawdziwe...

Warto nam zaufać, gdyż:
  • jesteśmy niezależni - nie mamy powiązań kapitałowych z żadną instytucją finansową
  • chronimy interesy klienta, a nie instytucji finansowej
  • mamy szeroką ofertę kredytową i ubezpieczeniową - szytą na miarę każdego klienta
  • jesteśmy w pełni zaangażowani w proces decyzyjny
  • większość naszych klientów pochodzi z polecenia i rekomendacji
Jeżeli chcesz sprawdzić w jaki sposób działamy zapraszamy do kontaktu:
www.hinthouse.pl
www.facebook.com/wiecejnizfinanse

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz