środa, 17 grudnia 2014

Prawdziwe konto za 0 zł + godziwe oprocentowanie

Stopy procentowe lecą na łeb na szyje. Rada polityki pieniężnej w ostatnim czasie obniżyła je kilkukrotnie. Kredytobiorcy cieszą się z takiego obrotu sprawy - ich raty kredytowe obniżają się. Osoby które oszczędzają na lokatach lub kontach oszczędnościowych nie mają powodów do zadowolenia - oprocentowanie systematycznie spada. Średnie oprocentowanie na takiego typu rozwiązaniach oszczędnościowych waha się między 0,5 do 4%.

Ostatnio przeglądając ranking kont oszczędnościowych, moją uwagę zwróciło konto w nowym banku "Bank Smart" który jest częścią FM Bank PBP SA.Smart Konto, reklamowane jest jako konto za prawdziwe 0 zł, sprawdźmy to:
- opłata za prowadzenie rachunku - 0 zł
- opłata za wydanie karty płatniczej - 0 zł
- opłata za użytkowanie karty płatniczej - 0 zł
- internetowe przelewy krajowe - 0 zł
- wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą - 0 zł!
- przede wszystkim! oprocentowanie konta Smart to 3,5%! (dla kont otwieranych od 12.12.2014 roku - stawka oprocentowania obowiązuje od 12.12.2014 do 11.02.2015)

Dla kogo przeznaczone jest konto Smart? Przede wszystkim dla osób które nie lubią przepłacać za usługi bankowe. Dla tych którzy cenią sobie wygodę i stały dostęp do swoich pieniędzy.
Jedna uwaga - Smart Konto dostępne jest tylko przez internet i aplikacje na smartfona pobrane przez GooglePlay i AppStore.

Jeżeli jeszcze nie masz takiego konta to polecam - możesz je założyć klikając TUTAJ

Założenie konta jest naprawdę proste i szybkie, zresztą najlepiej zrobisz jak sam/sama to sprawdzisz :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz